Hakkımızda

M.G.M. Motor Genset Makina / MGM Marine

Şirket Künyesi:

MGM Marine Ailesi olarak CATERPILLAR markası ile olan bağımız; kurucumuz Mehmet Şefik KOCAER’in(Şefik Usta) 1975 yılında Çukurova İthalat’ın(1950-1994 Caterpillar Distribütörü) İzmir Bölge Temsilciği'nde işe başlaması ile kurulmuştur. 14 Yıllık tecrübe ve emekten sonra Şefik Usta turizm sektörünün önde gelen beldelerinden Marmaris’te; 1989 yılı itibari ile Çukurova İthalat’ın kendisine teklif ettiği Caterpillar yetkili marin temsilciliği görevini kabul etmiştir. Bu serüvende kendisine en büyük desteği 1995 yılında; eğitimini ve Borusan Makina ve Güç Sistemleri’nde (1994-.. Caterpillar Türkiye, Azerbaycan, Gürcistan, Kazakistan, Kırgızistan ve Uzak Doğu Rusya Distribütörü) stajını tamamladıktan sonra aktif olarak çalışma hayatına başlayan oğlu Şahan KOCAER’den almıştır. MGM Marine ailesi olarak; Caterpillar markasının yalnızca bir iş sektörü değil, aile geleneği ve özel bir bağ olduğunun bilinci bu noktada ön plana çıkmıştır.

1994 yılından itibaren Borusan Makina ve Güç Sistemleri yetkili marin temsilciliğini yapmakta olan firmamız CATERPILLAR markasının deniz sektöründeki geniş ürün yelpazesinde; ana ve yardımcı makina sistemleri ile birlikte römorkörlere, mega/motor/yelkenli yatlara ve ticari gemilere 1989 yılından bu yana Ege Bölgesi'nde hizmet vermektedir.

40 Yılı aşan tecrübemizi ve bilgi birikimimizi, Borusan Makina ve Güç Sistemleri’nin değerli desteği ile yenilikleri ve gelişmeleri takip ederek, siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmetin kalite ve güvencesini her geçen yıl arttırmaktayız.

Huzurlu Ege koylarının keyfini ve Caterpillar kullanıcısı olmanın ayrıcalığını MGM Marine güvencesi ve desteği ile sizlere yaşatmak öncelikli hedefimizdir.